top of page

5. ULUSLARARASI ARTEMİS FEN, SOSYAL, SAĞLIK VE SPOR BİLİMLERİ

KONGRE ALANLARI

5. ULUSLARARASI ARTEMİS KONGRELERİ 3 FARKLI ALANDA GERÇEKLEŞECEK OLUP; İLGİLİ BELGELER VE KONGRE KİTAPLARI ALANLAR ÖZELİNDE YAYINLANACAKTIR.

ALANLAR VE DETAYLARI AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR:

3.png

5. Uluslararası Artemis Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi

Kongremizin ilk serisi olan; Türkiye, Portekiz, Kuzey Makedonya, Macaristan ve Azerbaycan partnerliğinde en az %55 yabancı katılımcı oranı ve en 15 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 5. Uluslararası Artemis Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır.

5. Uluslararası Artemis Sosyal ve Beşeri Bilimler Kongresi

Kongremizin ikinci serisi olan; Türkiye, Portekiz, Kuzey Makedonya, Macaristan ve Azerbaycan partnerliğinde en az %55 yabancı katılımcı oranı ve en 15 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 5. Uluslararası Artemis Sosyal ve Beşeri Bilimler Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır.

5.png
7.png

5. Uluslararası Artemis Sağlık ve Spor Bilimleri Kongresi

Kongremizin üçüncü serisi olan; Türkiye, Portekiz, Kuzey Makedonya, Macaristan ve Azerbaycan partnerliğinde en az %55 yabancı katılımcı oranı ve en 15 farklı ülkeden katılım ile gerçekleştireceğimiz 5. Uluslararası Artemis Sağlık ve Spor Bilimleri Kongresine ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır.

bottom of page